Bizi arayabilirsiniz!

Bize ulaşmak çok kolay. Bir telefon kadar uzaktayız. İster mail gönder ister ara!

Temasta olmak

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sizin için cevaplamaya çalıştık. Daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz.

  Yeni projelere veya ortak çalışmalara açık mısınız?

  Elbette ki açığız. İster direkt bize gelen bir proje olsun, isterse ortak çalışma teklifi olsun, yeni projelere açığız. Hemen bize ulaşın ve hem eğlenelim hem çalışalım.

  Yurt dışında fotoğrafçılık hizmeti sunuyor musunuz?

  Evet. Biz işimize aşığız. Yurt içi veya yurt dışı fark etmez. Görmek istediğimiz ve kayda almak istediğimiz o kadar çok mekan var ki. Yeni mekanlarda, yeni projelerle nice başarılı işlere birlikte imza atabiliriz.

  Şu anda nerede bulunuyorsunuz?

  Türkiye sınırları içerisinde genelde Ankara ve İstanbul'da faaliyetteyiz. Zaman zaman diğer şehirlerde belirlediğimiz mekanlarda projelerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Yurt dışından gelen işleri de değerlendiriyoruz. Yurt dışından gelen bazı işlerin planlama ve çekim sürecini Türkiye'de gerçekleştirebildik.

  Serbest veya Sözleşmeli çalışmaya açık mısınız?

  Elbette, neden olmasın. Karşılıklı güven oluştuğu taktirde sözleşmeli ya da tek seferli serbest bir anlaşma ile de çalışmalar gerçekleştirebiliriz.

  Fiyat teklifi sunuyor musunuz?

  Tabi ki teklif sunumları yapıyoruz. Bize gelen işlerde işin nasıl yapılacağına hakim olup, ona göre fiyat çalışması yapıyor ve teklifimizi sunuyoruz. Bazen müşterimizin bütçesi doğrultusunda en uygun çalışma paketini hazırlayabiliyoruz.

  Her medya şirketi aynı tipte mi üretim yapar, teklif sunar?

  Elbette ki "Hayır" diyeceğiz. Müşteriler farklı firmalardan teklifler alabilirler; fakat "Her Yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır." bunu göz ardı etmemeliler. Her firmanın envanterinde farklı cihazlar ve operatörler vardır. Dolayısıyla aynı gibi görünen işler de bile aslında büyük farklılıklar vardır.

  Profesyonel fotoğrafçılık konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? O halde beraber çalışalım!
  Bize ulaşın