Photography

İhtiyacınız olabilecek her türlü fotoğraf çekimini yapabiliriz. Ürün Fotoğrafları, Gelin-Damat Çekimleri, Düğün Hikayesi, Gelin-Damat Klibi, Protokol Çekimleri, Set Fotoğrafları vb gibi

Videography

Kısa Film Projeleri, Reklam-Tanıtım Filmleri, Sosyal Medya İçerik Videoları, Yönetmenlik, Prodüksiyon, Post Prodüksiyon, Mobil Reji Kurulumu vb hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Photo Retouching

Sizler için ürettiğimiz tüm fotoğraflar arasından en beğendiğiniz 50 fotoğrafınıza rötuş ve renk çalışmaları yapıyoruz. Renk konusu için önceden en az bir toplantı yapmalıyız.

Aerial Photography

SHGM'ye kayıtlı dron ve pilotumuzla hava çekimleri yapıyoruz. Profesyonelce hem fotoğraf hem de videolar üretiyoruz.

Lightning Setup

Işıklandırma teçhizatlarımızla hem kapalı mekanlarda hem de açık alanlarda hizmet veriyoruz. Operatör desteğimiz de mevcuttur.

Video Color Grading

Yaptığımız çekimlere ham(log) videolar üretiyoruz. Müşterimizi doğru ve mantıklı şekilde yönlendirerek ilerliyoruz.

Tüm merak ettiklerinize cevap veriyoruz.

Merhabalar, verdiğimiz hizmetleri ve sizler için yaptığımız üretimleri aşağıda soru ve cevap şeklinde sunuyoruz. Başka sorularınız olursa bize ulaşmak konusunda çekinmeyin! Sizin için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Film üretimi yapıyor musunuz?

Evet yapıyoruz. "Film" olarak isimlendirdiğimiz üretim yöntemi daha sanatsal işlerde kullanılır. Sinema filmleri gibi. Belgesel filmleri gibi. Video üretimi başlığından bu yönüyle ayrılır.

Video üretimi yapıyor musunuz?

Evet tabi ki video üretimi yapıyoruz. Hatta ana işimiz bu diyebiliriz. Tanıtım videoları, reklam videoları, sahne fon videoları, hava çekimi videoları gibi tüm videoları müşterilerimiz için üretiyoruz. Hemen bize ulaşabilirsiniz.

3D animasyon filmleri yapabiliyor musunuz?

3D animasyon filmleri üretmekle birlikte efekt tasarımları da yapabiliyoruz. Yine 3D olarak, makine animasyonları, mimari animasyonlar üretebiliyoruz. Sinematik animasyonlarda üretebiliyoruz. Yeterli bütçe oluşturulabilirse kendi çalışma alanlarımızda sınırımız yok diyebiliriz.

Fotoğraf üretimi yapıyor musunuz?

Gayet tabi profesyonel fotoğraf üretimleri de yapıyoruz. Gerek ürün çekimleri olsun gerekse portre çekimleri olsun müşterimizin isteğine göre sektörel fotoğraf çekimleri yaparak, fotoğraf üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Gelin-Damat Çekimleri, Moda Çekimleri, Mimari Çekimler, Etkinlik Çekimleri, Protokol Çekimleri, Siyasi Aday Çekimleri, Portre Çekimleri vb gibi.

Hava çekimi hizmeti veriyor musunuz?

Evet hava çekimi hizmeti de veriyoruz. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'ne kayıtlı Drone ve Pilotlarımızla profesyonel hava çekimleri yapıyoruz. Bu çalışmayı gerçekleştirmeden önce güvenlik ve izin alım bilgilendirmesini yapıyoruz. Daha sonra Fotoğraf ağırlıklı yada Video ağırlıklı çalışmalar yapıp müşterimize teslim ediyoruz.

Sosyal Medya için içerik üretimi yapıyor musunuz?

Sosyal Medya artık hayatımızın vazgeçilemez bir parçası oldu diyebiliriz. Günlük yaşantımızın birkaç saatini sosyal medyada geçiriyoruz. Dolayısıyla çeşitli markaların tanıtımlarına imkan doğuyor. Milyonlarca kişiye reklam yapmanın en önemli yolu sosyal medya oldu diyebiliriz. Bunun için içerik üretip ön plana çıkarmak gerekiyor. Ama en önemlisi kaliteli ve düzenli şekilde içerik üretmek gerekiyor. Bu konuda da siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Genelde yıllık anlaşmalar yaparak ilerliyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı veriyor musunuz?

Eve bu konuda danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Bunun için hazırladığımız bir eğitim programımız var. Bu programı uyguluyoruz.

Tanıtım Filmi üretimini nasıl tarif edersiniz?

Tanıtım filmi; bir firma, şirket, kurum, kulüp, kişi, ürün, hizmet, etkinlik, internet sitesi, sosyal medya hesabı ya da Youtube kanalının kitleler nezdinde daha fazla tanınmasını sağlamak amacıyla yapılan video çalışmalarıdır. Söz konusu prodüksiyon çalışmalarıyla firmalar; yerel, ulusal veya global anlamda bir prestij kazanmayı ve hedef kitleye kendini daha iyi ifade edebilmeyi amaçlanmaktadır. Günümüzde, dijital ortamda en fazla üretilen içerik türü videodur. Bu yüzden bir kişinin markanızla ilgili ilk kanaati onlara sunduğunuz tanıtım videosu ile ortaya çıkıyor. Çok büyük markalara sosyal medya danışmanlığı yapan ve dijital dünyanın dilinden anlayan bir ajans ile çalışmanız, ortaya çıkacak videonun doğru şekilde mesajınızı ulaştırmasında etkili olacaktır. Hazırlama sürecinde ön hazırlıklar fazlasıyla önemlidir. Bu doğrultuda öncelikle amacı belirlenmeli ve firma (ya da ürünün) dinamikleri iyice araştırılmalıdır. Göze ve kulağa aynı anda hitap ettiğinden müşterilerin hafızasına yerleşir ve yarattığı olumlu izlenim yıllarca sürer. Bu nedenle firma, ürün ya da hizmete ilişkin doğru bir analiz yapılmalıdır. Senaryo ve çekim planı hazırlandıktan sonra çekim aşamasına geçilir. Süt fabrikası örneğinden hareket edersek; fabrikanın genel görüntüsü, nasıl üretim yapıldığı, sütün hangi aşamalardan geçtiği, tüketiciye nasıl ulaştırıldığı, firmanın hangi kalite belgelerine sahip olunduğu, sütün çocuk gelişimine nasıl katkı sunduğu gibi sorulara cevap veren videolar çekilir. Rakip süt fabrikalarına oranla üstün olunan yerler ön plana çıkarılır. Bu süreç sizin içinde geçerlidir. Ürettiğiniz ürüne ya da hizmete göre şekillenir ve neticelenir.

"Reklam Filminin" "Tanıtım Filminden" farkı nedir?

Aslında "Tanıtım Filminin üretim tarifine" benzer bir durum Reklam Filmi üretimi ile benzeşmektedir. Ayrıştığı noktaları ise şöyle açıklayabiliriz: Bir kere reklam filmlerinin süreleri kısa olur. Daha geniş kitlelere ulaşmak ve genelde TV'ler için üretilen bir türdür. Kampanya tanıtımları için genelde reklam filmi türü kullanılır. Konu kısa ve etkili bir şekilde son tüketiciye anlatılmaya çalışılır. Süresi açısından maliyet durumu TV'ler için daha uygundur. Tanıtım filmleri uzun olacağından TV'ler için hem maliyet hem de içerik açısından uygun olmaz. Tanıtım filmleri daha açıklayıcı ve detaylıdır.

Gelin - Damat çekimleri yapıyor musunuz?

Evet bu tip çekimler de yapıyoruz. Bizim işimizin özünde fotoğraf vardır. O yüzden fotoğraftan uzaklaşmadan ilerliyoruz. Gelin-Damat çekimleri, Düğün Hikayeleri, Gelin-Damat Klipleri gibi türler üzerine de çalışıyoruz. Sanatçı klibi projesi gibi Gelin-Damat klipleri çekebiliyoruz. Bizim yaptığımız çalışmalar daha butik bir kalitede oluyor.

Fiyatlandırmanızı nasıl ve neye göre yapıyorsunuz?

Tüm üretimlerimizin fiyatlandırmasını şöyle değerlendirebiliriz. Filmler, birçok kriterden etkilenmektedir. Niteliğine, oyuncu/cast kullanımına, animasyonlara ve drone gibi ekstra çekim aletlerinin kullanılmasına göre farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Hazırlanan çekim senaryosuna özellikle iyi çalışılmalıdır. Yazılan her detayın bir maliyeti olacaktır. Bu tarz bir çalışma uzun süreli kullanıldığı için kalitesi ön planda tutulmalı ve fiyatı düşürmek adına kaliteden ödün verilmemelidir. Tanıtım filmi alanında kendisini ispat etmiş uzman kadromuz ve teknik donanımız ile hizmet veriyoruz. Firmaların amaçlarına göre en doğru çözümleri üretiyor ve hedef kitleden tam not alan videoları kısa sürede hazırlıyoruz.

Basın danışmanlığı yapıyor musunuz?

Basın danışmanlığı hizmeti de veriyoruz. Bu konuda bizim çalışma alanlarımızla ilgili. Genelde siyasi adayların böyle bir hizmete ihtiyaçları oluyor. Ya da büyük markaların olabiliyor. Dolayısıyla bu konuda da gerekenleri yapıyoruz. Birçok siyasi adayla ilgilendiğimizi belirtmek isteriz. Adayların proje tasarımlarından tutunda animatif üretimlerine kadar yapıyoruz. Basına veya hitap edilen kitleye servis edebiliyoruz.

Metin yazarlığı hizmeti veriyor musunuz?

Evet elbette metin yazarlığı hizmeti de veriyoruz. Top yekun çalışma yapmakla birlikte parça parça çalışmalar da yapıyoruz.

Canlı Yayın Hizmeti veriyor musunuz?

Canlı yayın konusunda da gerekli teçhizatımız var. 4 kameralı mobil reji kurulumu yapabiliyoruz. İnternet üzerinden canlı yayın hizmeti de verebiliyoruz. Fakat bu konuda birçok detay söz konusu. Bunları önceden konuşmak gerekir.

Verdiğiniz diğer hizmetler nelerdir?

Tanıtım, reklam maksatlı her türlü fotoğraf ve video çekimini profesyonel şekilde üretebiliyoruz. Katalog çekimleri, Yönetmenlik hizmeti, Diksiyon eğitimi, TV programı çekimi, Belgesel çekimleri, Sanatçı klibi gibi birçok materyali üretebiliriz. Hemen hemen tümü video ve foto çekimi odaklıdır. Gönül rahatlığı ile bize ulaşabilirsiniz.

"Gerçekleştirdiğimiz Projelerden Bazıları"

Fiyatlandırma Planı


Aşağıda 3 paket için fiyatlandırma düzenini inceleyebilirsiniz. Günlük fiyatlandırma paketleri profesyonel fotoğraf çekimleri içindir. Portre, Gelin-Damat, Ürün Çekimleri vb gibi.

 • Standard

 • $ 300
  • 3 Saatlik Seans
  • Fotoğraf Düzenleme
  • 50 Adet Dijital Fotoğraf
  • Çevrimiçi Galeri Linki
 • Premium

 • $ 450
  • 6 Saatlik Seans
  • Fotoğraf Düzenleme
  • 100 Adet Dijital Fotoğraf
  • Çevrimiçi Galeri Linki
 • Platinum

 • $ 750
  • 12 Saatlik Seans
  • Fotoğraf Düzenleme
  • 250 Adet Dijital Fotoğraf
  • Çevrimiçi Galeri Linki
Profesyonel fotoğrafçılık konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? O halde beraber çalışalım!
Bize ulaşın