Oyunculuk serüvenim 24 sene önce başladı. Hani derler ya o sahne tozunu bir kere yuttun mu vazgeçemezsin. İşte aynen öyle bende o tozdan nasibimi aldım

Sahne tozunu yuttuktan sonra, kamera önüne geçme dönemi hasıl oldu. Kamera önünde dura dura da kamera arkasına merak salıyorsun. Geldiğim noktada, kamera kullanmak bu aşkı diri tutuyor.

  • 20 yıllı aşkın bir deneyim

  • 200+ başarıyla yürütülen proje

  • Olağanüstü iş kalitesi

  • 100+ Film ve Video Çekimi

  • 50+ TV Formatı

  • Basın Danışmanlığı


Metehan Ceylan Founder of Photography

Oyunculuktan sonraki yeni tutkum: Büyüleyici anları kaydedebilmek!

Kamera karşısından kamera arkasına geçmek birçok oyuncunun ya da modelin hayalidir diyebilirim. En azından benim öyle oldu. İnsanın sevdiği işi yapması, aynı zamanda eğlenceli bir hayata sahip olması demektir. Hem çekim yapıyoruz hem eğleniyoruz. Böylece ortaya çıkan sonuçlar hepimizi memnun ediyor. Dolayısıyla her iş yep yeni bir heyecan veriyor.

Neden Oyunculuk ile başladım?

Orta öğrenim yıllarında çevremin yönlendirmesiyle "Neden olmasın?" dedim. Gerekli başvuruları yaparak ve bir çok görüşmeye katılarak ilerledim. Özel Oyunculuk dersleri aldım. Eksik yönlerimi tamamlamaya çalıştım. Nihayetinde çeşitli projelerde yer aldım. Sonra Oyunculuk bir tutkuya dönüşüverdi.

ATV'nin efsane dizisi, Avrupa Yakası'nda Reklam Bölümünden Serkan karakterini canlandırdım. TRT1' de Komşu Köyün Delisi isimli dizi de İdris karakterini canlandırdım. Yine TRT1'de Kırmızı Işık dizisinde Selim karakterini canlandırdım. Ne Seninle Ne Sensiz, Kaleiçi, Bizim Evin Halleri gibi dizilerde oyunculuk yaptım. Xibe Energy ve Asl-ı Suret markalarının Avrupa Yüzü oldum. Daha birçok projede kamera karşısına geçtim.

Video Galerisi
Fotoğraf Galerisi

Nasıl başladıysak, öyle devam!


Bu sektöre "Oyunculukla" giriş yaptım. Sonrasında bir süre modellikle devam ettim; ama oyunculuğu hiç bırakmadım. Üniversiteden beri bir çok TV Formatı yazdım. TV'lerde ya da internet üzerinden değerlendirmeyi düşünüyorum.

Tekliflere Açığım

Oyunculuk benim ilk göz ağrım diyebilirim. O yüzden "Oyunculuk" tekliflerine açığım. Tanıtım videomu sizlerle paylaşabilirim.

Tekliflere Açığım

Görüntü Yönetmenliği

Fotoğraf film sektörünün temel taşıdır. Önce fotoğrafı bilmeli sonra adım adım ilerlemelisiniz. Kamera önünde dura dura arkasını merak ediyorsunuz. Merakımın peşinden gidenlerdenim. Bu alanda size yardımcı olabilirim.

Görüntü Yönetmenliği

TV Formatları

Üniversite yıllarından beri kaleme aldığım öneriler zamanla TV Formatlarına dönüştü. 50'den fazla formatım var. Ama öncelikle bunlardan 7 tanesini sunmak-yapmak-satmak istiyorum.

TV Formatları

Sosyal medyada beni takip edebilirsiniz. Özellikle YouTube kanalıma abone olabilirseniz sevinirim.
Profesyonel fotoğrafçılık konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? O halde beraber çalışalım!
Bize ulaşın